-
PROTEEONE Protein Shake Pouch 40g – 6 Flavors
Regular price руб400,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб400,00 RUB -
VEGGIET Protein Shake 45g (5 type)
Regular price руб400,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб400,00 RUB -
Bouchard Belgian Chocolate 132g – 5 Flavors Available
Regular price руб700,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб700,00 RUB -
Flimeal Protein Shake 630g (All 14 Flavors)
Regular price руб2.600,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб2.600,00 RUB -
MealCHELIN Protein Shake
Regular price руб600,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб600,00 RUB -
Pororo Bite-Size Honey Yakgwa Korean Dessert Snack (Random Sticker) 110g x 4 Packs (BTS V Pick)
Regular price руб1.200,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб1.200,00 RUB -
LINE FRIENDS Eat’s Better Zero Sugar Cookies 40g – Choose 1 of 3 Flavors
Regular price руб300,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб300,00 RUB -
Korean Spicy Buldak Seaweed Snack 16 Packs – Crispy Hot Chicken Flavor Laver
Regular price руб900,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб900,00 RUB -
Delight Project Protein Bagel Chips 55g (Berry&Cherry/Cheese&Peach)
Regular price руб400,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб400,00 RUB -
Sold outBT21 Honey Mini Yakgwa 110g
Regular price руб300,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб300,00 RUBSold out -
Delight project Fresh Strawberry Chips & Yogurt Cubes
Regular price руб400,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб400,00 RUB -
Delight project Protein Bakery Chips (Brownie Chips/Castella Chips)
Regular price руб400,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб400,00 RUB -
Delight project Pasta Chips (3 type)
Regular price руб500,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб500,00 RUB -
FOODOLOGY Coleology Cutting Jelly Lemon 10 Sticks (+2 Sticks) (12-day supply)
Regular price руб1.700,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб1.700,00 RUB -
FOODOLOGY Coleology Cutting Jelly Kiwi 10 Sticks (+2 Sticks) (12-day supply)
Regular price руб1.700,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб1.700,00 RUB -
FOODOLOGY Coleology Cutting Jelly 10 Sticks (+2 Sticks) (12-day supply)
Regular price руб1.700,00 RUBRegular priceUnit price perSale price руб1.700,00 RUB